Toyota Yaris to jeden z najpopularniejszych samochodów miejskich na polskim rynku, który rokrocznie notuje bardzo wysokie statystyki sprzedaży. W dzisiejszym artykule dowiesz się, dlaczego tak się dzieje. Poznasz 3 powody sprawiające, że Toyota Yaris jest jednym z najlepszych samochodów w segmencie B na świecie. Zapraszamy!

1. Niezależnie, czy to nowa Toyota Yaris, Yaris III, Yaris II, czy I generacja – zawsze niezawodna

W przypadku Toyoty Yaris nie musisz się zbyt długo zastanawiać, jaki silnik wybrać i czy dany rocznik nie miał czasem jakichś problemów technicznych. Wystarczy, że odpowiesz na 1 pytanie i sprawa załatwiona. Jeździsz więcej w mieście, czy szukasz czegoś oszczędnego na dalsze trasy? Jeśli poruszasz się przede wszystkim po mieście, to idealnym wyborem będzie Toyota Yaris z silnikiem benzynowym bądź hybrydowym. Silniki wysokoprężne sprawdzą się natomiast dla osób, które regularnie przemierzają długie trasy. Niezależnie, który silnik, jaki rocznik, jaka wersja wyposażenia, z Toyotą Yaris możesz mieć pewność, że bezproblemowo dojedziesz do celu.

2. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które znacznie ułatwiają wychodzenie z awaryjnych sytuacji

To wyróżniało Toyotę Yaris na rynku samochodów z segmentu B już od I generacji. Toyota zawsze dbała o bezpieczeństwo. Model Yaris jest tego najlepszym przykładem. W każdej generacji Toyota umieszczała w swoim miejskim modelu mnóstwo systemów, które miały pomóc kierowcy wychodzić z trudnych sytuacji. Ponadto Yaris zawsze oferował najnowocześniejsze technologie. Najnowszy Yaris GR Sport jest wyposażony w inteligentny tempomat adaptacyjny, układ rozpoznawania znaków drogowych, system automatycznego powiadamiania ratunkowego, system monitorowania martwego pola, system monitorowania ciśnienia. Toyota Yaris III, Toyota Yaris II, czy model I generacji również były wyposażane w systemy i udogodnienia zapewniające przyjemność podróżowania. Yaris pod tym kątem wyprzedzał i wciąż wyprzedza niektóre znacznie pokaźniejsze samochody osobowe.

3. Od wydajnych silników benzynowych/diesla, przez hybrydy, do modelu Yaris GR Sport – szeroki przekrój silników sprawia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie

Toyota Yaris nigdy nie powalała liczbą jednostek napędowych, które można wybrać przy konfiguracji samochodu. A mimo to każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie. Wśród tych kilku oferowanych silników z łatwością znajdziesz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Do oszczędnego poruszania się po mieście masz benzynę bądź hybrydę. Do ekonomicznych wyjazdów masz diesla. A jeśli oczekujesz sportowych wrażeń, to imponująca Toyota Yaris GR Sport z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Taki przekrój dostępnych silników sprawia, że każdy może wybrać jednostkę napędową odpowiadającą jego potrzebom.

Podsumowanie

Japońska niezawodność. Wyjątkowa dbałość o bezpieczeństwo. Szeroki przekrój dostępnych silników umożliwiający wybór idealnej jednostki napędowej. To 3 rzeczy sprawiające, że Toyota Yaris jest niesamowicie popularna w naszym kraju. I patrząc na politykę marki – nie zapowiada się na żadne zmiany w tym temacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj