Poszukujesz samochodu, który będzie w stanie pomieścić aż 7 osób? Chcesz przy tym poruszać się komfortowo i z klasą? Pragniesz też, aby jazda dostarczała wyjątkowych wrażeń? To wszystko jest możliwe i wcale nie musisz kupować 3 różnych aut. Istnieje bowiem wyjątkowy pojazd, który spełni się w każdej z powyższych ról. Poznaj BMW X7.

BMW X7 to największy i najbardziej luksusowy SUV w gamie marki. Mierzy ponad 5,1 m długości, jego szerokość przekracza 2 metry, a rozstaw osi wynosi 3105 mm. Już tych kilka liczb pozwala uzmysłowić sobie z jak monumentalnym pojazdem mamy do czynienia. Pomimo tych gabarytów, samochód porusza się z wyjątkową dynamiką i zaskakującą łatwością, zachowując przy tym sportowy sznyt. Nie jest przesadą stwierdzenie, że jest to auto, które odkrywa zupełnie nowe tereny w motoryzacji. I to zarówno w przenośni, jak i dosłownie.

Magnes na spojrzenia

Wyjątkowa postura BMW X7 sprawia, że tego samochodu po prostu nie da się nie zauważyć. Zresztą, atletyczna sylwetka przyciąga spojrzenia nie tylko z powodu nadzwyczajnych rozmiarów, ale również niebanalnej stylistyki. Już sama bryła pojazdu jednoznacznie kojarzy się z bawarską marką. Wystarczy jeden rzut oka, by wiedzieć, że mamy do czynienia z BMW. Jednak tak majestatycznego i mocarnego BMW przed X7 nie było.

Wyraźne, odważnie kreślone linie nadwozia nadają mu majestatu i przywołują na myśl ponadczasową elegancję. Jednocześnie potężna, agresywna atrapa chłodnicy skupia na sobie uwagę w przedniej części pojazdu, dodając mu agresywnego charakteru. Dynamiczny wizerunek samochodu dopełniają stylistyczne smaczki, jak np. szerokie końcówki rur wydechowych. Całą sylwetkę BMW X7 można porównać do posągowo wyrzeźbionego atlety ubranego w idealnie skrojony na miarę elegancki garnitur. Takie zestawienie musi przyciągać spojrzenia i wzbudzać pożądanie.

Komfort dla 7 osób

Potężne gabaryty BMW X7 sprawiają, że we wnętrzu znajdziemy wyjątkową ilość miejsca. Nic zatem dziwnego, że zdecydowano się postawić na 3 rzędy siedzeń. Co ciekawe, nawet przy komplecie pasażerów, przestrzeni jest na tyle dużo, że każdy może poczuć się, jakby był najważniejszy na pokładzie. Zresztą, w odniesieniu do modelu X7 określenia „przestrzeń” i „luksus” można odmieniać przez wszystkie przypadki. Jazda tym samochodem odbywa się w wielkim stylu, bez względu na to, na którym fotelu siedzisz.

Warto przy tym zwrócić uwagę na to, jak doskonale przemyślanym projektem było stworzenie potężnego 7-miejscowego BMW. Tylne drzwi zostały powiększone, aby ułatwić zajmowanie miejsca w 3. rzędzie siedzeń. Klimatyzacja może być nawet aż 5-strefowa, pozwalając indywidualnie sterować ustawieniami temperatury w każdej części wnętrza. O najwyższy poziom komfortu podróżnych dbają też luksusowe materiały, którymi całość została wykończona, a także doskonałe wyciszenie wnętrza. To wszystko, w połączeniu z komfortowym zawieszeniem, któremu niestraszna żadna nierówność, sprawia, że w BMW X7 każda podróż wydaje się zbyt krótka.

Niepowtarzalny styl, uniwersalne zastosowania

Patrząc na BMW X7 trudno powstrzymać się od wypowiadania określeń nacechowanych emocjami i podkreślającymi potęgę tego modelu. Jednak samochód ma nie tylko wzbudzać pożądanie, ale także służyć w różnorodnych sytuacjach. Pod tym względem BMW X7 jest niezwykle wszechstronny.

Projektantom udało się połączyć bezkompromisowy komfort z wyśmienitymi właściwościami jezdnymi i sportowym duchem. Dzięki temu X7 bez trudu radzi sobie z różnorodnymi nawierzchniami, a na prostej drodze potrafi przemieszczać się tak dostojnie, jak dynamicznie. Dostępne w ofercie 6- i 8-cylindrowe jednostki napędowe o mocach od 333 do 530 koni mechanicznych zapewniają wręcz sportowe przyspieszenie 2,5-tonowemu kolosowi. Sprint od 0 do 100 km/h trwa, w zależności od wersji silnikowej, od 6,3 do 4,7 s.

Jeżeli zastanawiasz się, jakie auto 7-osobowe wybrać, BMW X7 niewątpliwie będzie idealnie wpisywał się we wszystkie Twoje potrzeby i spełniał nawet najbardziej wymyślne wymagania. Aby poznać więcej szczegółów na temat tego unikalnego modelu, odwiedź salony BMW M-Cars. Profesjonalni doradcy udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania na temat samochodu i pomogą w wyborze wymarzonej konfiguracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj